KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14545052
nr 1454 5052
Jörgen Luplau Janssen
(1912-1982), Danmark
Oljemålning, Landskap. Signerad. Olja på duk, 32x36 cm, yttermått inklusive ram: 42x47 cm
Jørgen Luplau Janssen, dansk bildkonstnär född 1912, död 1982.
Utrop:
500 kr
måndag 14 mars 2022
kl 20:39:37
Jörgen Luplau Janssen
Läs mer om Jörgen Luplau Janssen